Grožio etalonas: Gintarė Gurevičiūtė

by robeauty

Kai paklausiau Lietuvos merginų, kuri šou pasaulio garsenybė joms yra grožio etalonas – ne viena atsakė, jog tai – Gintarė Gurevičiūtė. Džiaugiuosi, jog ji sutiko tapti rubrikos „Grožio etalonas” pirmąja – juk tai – įvertinimas, tiesa? 🙂

Trisdešimties Gintarė atrodo išties nuostabiai – lygi oda, sveiki plaukai, puiki figūra. Ar tai – genų, sporto, o gal vegetarizmo dėka? Apie tai, kaip rūpinasi savimi Gintarė sutiko pasidalinti ir su robeauty.lt skaitytojomis. „Tikrasis žavesys visuomet sklinda iš vidaus” – teigia ji.

Kokiais ritualais prasideda tavo rytas?

Pirmiausiai – nusiprausiu po dušu. Veidui naudoju kreminį prausiklį, tuomet patepu veidą kremu ir einu gerti vandens.

Tavo kasdienis makiažas – kiek tam skiri laiko, kokias priemones renkiesi?

Kasdien nesidažau visai, nes turiu lygią odą, o antakius kartą per mėnesį paryškinu augaliniais dažais. Kartais lūpas patepu Dior balzamu, kuris suteikia lūpoms švelnų rausvą atspalvį. Jei kur nors susiruošiu vakare, tuomet odos spalvai sulyginti naudoju Biodermos sensibio AR BB kremą, kontūruoju su Jane Iredale mineraline pudra, skruostams gyvybės suteikiu su MAC highlighteriu, o nuo veido priekio blizgesį nuimu su Jane Iredale biria pudra. Lūpoms naudoju seniai atrastą ir niekada nenuviliantį, ilgai išliekantį Estee Lauder lūpų pieštuką. Jo visos natūralios spalvos ir išlieka visą vakarą net geriant ar valgant.
Akys. Pirmiausia visą voką padengiu šviesios spalvos šešėliu, tuomet storu retušavimo šepetėliu su kontūravimo pudra išgaunu norimą akių formą. Su aštriu, antakiams skirtu teptuku paryškinu formą bei pagilinu šešėlius naudodama tamsesnes akių šešėlių spalvas. Kartais į rudų ir juodų spalvų paletę įtraukių ir rožinius atspalvius. Jie būna mažai matomi, tačiau išryškina mano žalią akių spalvą ir paslepia nuovargį, matomą akyse. Šešėliai – MAC kosmetikos. Visuomet naudoju akių apvedimą, man labiausiai patinka Make Up Store toks, kur kaip šešėlis, bet jį reikia naudoti sušlapinus šepetėlį. Jis labai natūraliai ir gražiai pasidengia. Blakstienas dažau su YSL the shock blakstienų tušu.

Kada ir kodėl tapai vegetare? Kaip tai pakeitė tavo gyvenimo būdą, sveikatą, išvaizdą?

Vegetare esu nuo dvylikos metų. Ja tapau, nes niekada nemėgau mėsos ir visada joje mačiau ne maisto produktą, o mirusius gyvūnus. Man paprasčiausiai buvo bjauru. Metams bėgant vis daugiau informacijos pasiekdavo mane ir motyvacija tik stiprėjo. Atsirado etinės priežastys, sveikatos ir tt. Manau, kad sveika mityba stipriai prisideda prie gražios odos. Aš niekada neturėjau spuogų, man trisdešimt, bet vis dar neturiu labiau pastebimų raukšlių, be to, niekada neturėjau antsvorio.

Kaip rūpiniesi savo veido oda? Kokias priemones naudoji, ar lankaisi pas specialistus?

Taip, lankausi pas kosmetologę, pasidarau odos valymus, kaukes. Kartais naudoju PRP procedūrą, kai iš venos paimamas kraujas ir, atskyrus plazmą, ji suleidžiama į veido odą. Ryte ir vakare naudoju drėkinančius ir maitinančius kremus veidui bei paakiams.

Ką manai apie saulę bei įdegį? Esi iš tų, kurios saugo aristokratišką odos baltumą ar mėgsti pasilepinti įdegiu? O gal verčiau renkiesi savaiminio įdegio priemones?

Iš esmės, man gražu įdegis, tačiau suvokiu saulės daromą žalą mūsų odai, todėl stengiuosi apsaugoti bent veidą. Saugau jį naudodama stipriausius apsauginius kremus, tačiau esu iš tų, kurie greitai įdega, todėl vasarą tikrai būnu pakankamai tamsi.

Tavo grožio paslaptis, triukai?

Nežinau, nesijaučiu tokia graži, kad turėčiau paslapčių, kuriomis galėčiau pasidalinti. Manau, visos moterys gražios, be išimties, tik ne visos prisižiūri. Mes visos galim šiek tiek daugiau pasportuot, šiek tiek sveikiau valgyti, pasirinkti mums tinkamus drabužius. Bet kokiu atveju, joks rūbas nepaslėps žmogaus intelekto. Tikrasis žavesys visuomet sklinda iš vidaus.