Grožio etalonas: Oksana Pikul-Jasaitienė

by robeauty

Oksana Pikul–Jasaitienė – dar vienas puikus pavyzdys, kuomet su amžiumi moteris gražėja, moteriškėja, spinduliuoja vis didesniu pasitikėjimu savimi.

Oksanos vardas – vienas dažniausiai minimų spaudoje, grožio bei pramogų pasaulyje. Daugeliui merginų ji yra grožio etalonas, o vyrams – svajonių moteris.

Šiandien – apie tai, kaip derinti motinystę ir savęs priežiūrą. „Sveika oda – moters pasitikėjimo savimi garantas!“ – atskleidžia Oksana.

Kokiais ritualais prasideda tavo rytas?

Rytinis ritualas prasideda nuo mažylio bučinuko. Tuomet keliaujame į vonią, kur kartu valomės dantukus, prausiamės. O vėliau – kartu pusryčiaujame.

Tavo kasdienis makiažas – kiek tam skiri laiko, kokias priemones renkiesi?

Mano makiažas:

 1. Ant nupraustos, toniku nuvalytos, serumais bei kremais pateptos veido odos tepu makiažo bazę MaqPro Mixer;
 2. Makiažo pagrindas iš La Prairie;
 3. Sausa pudra – Armani;
 4. Antakių pieštukas iš Elan;
 5. Modeliavimo pudra (bronzantas) – Maqpro;
 6. Skaistalai – Loreal;
 7. Lūpų blizgis – Kylie.

Darbas grožio salone – kokią įtaką tai turėjo tavo grožio sampratai, kaip spėji sekti visas tendencijas? O gal madų grožio sferoje nesivaikai?

Darbas grožio salone tikrai turėjo įtaką mano grožio sampratai, spalvų gamos pojūčiui, saiko suvokimui bei gebėjimui išryškinti natūralų grožį. Dažnai renkuosi man rekomenduojamus seminarus stiprių, dėmesio vertų specialistų. Jie dažniausiai būna iš Rusijos, Ukrainos, Amerikos. Nuolat domiuosi naujausiomis tendencijomis bei makiažo priemonėmis. Seku, kas šiuo metu yra madinga, kokias tendencijas diktuoja garsūs mados namai, Amerikos garsenybės.

Kaip rūpiniesi savo veido oda? Kokias priemones naudoji, ar lankaisi pas specialistus?

Man labai rūpi mano ir mano klientų veido oda. Sveika oda – moters pasitikėjimo savimi garantas! Žinoma, lankausi ir pas specialistus. Esu pamėgusi estetinės medicinos ir dermatologijos kliniką “Grožio pasaulis”, esančią Kaune. Čia atlieku įvairias procedūras veidui bei kūnui, mėgstu išmėginti naujoves. Taip pat mėgstu adatinę kosmetologiją. Veido odai naudoju įvairias, profesionalias bei mano odos tipui pritaikytas priemones.

Kaip sugebi išlaikyti pusiausvyrą tarp rūpinimosi savo išvaizda bei mažyliu? Juk visuomenėje įprasta manyti, jog mama – pavargusi, juodais paakiais bei nedažytomis šaknimis? 🙂

Būta ir pas mane ne viena nemigos naktelė, pajuodę paakiai ir surišti į uodegą plaukai… 🙂 Naudoju paakių kaukes, sveikai maitinuosi, sportuoju! Stengiuosi spėti pasirūpinti ne tik šeima, bet ir savimi. Augant mažyliui, išmokau tai padaryti, o jam tampant vis savarankiškesniam, lieka vis daugiau laiko gerai knygai ar savęs palepinimui.

Kas tau yra graži moteris? Liekna figūra, didelės akys, o gal – gera širdis?

Graži moteris – laiminga moteris! Žinoma, estetinis grožis (savęs priežiūra) – būtinas. Akys – moters sielos veidrodis. Jei ji laiminga, ji spinduliuoja teigiamą harmoniją, ji – graži! Šypsena ir pozityvus mąstymas vainikuoja moters grožį. O visi kiti dalykai, kaip kūno sudėjimas ar plaukų spalva – tik detalės. Visi esame skirtingi, tad ir atrandame kiekvienas sau gražius bruožus. Na, ir žinoma, išsilavinusi, apsiskaičiusi moteris visada bus patraukli ir įdomi. Taigi, tiek daug, bet kartu ir paprastų dalykų sudaro mano gražios moters savoką!

Tavo grožio paslaptis?

 1. Miegas;
 2. Sveika mityba;
 3. Sportas;
 4. Pozityvus mąstymas;
 5. Šeima.