Grožio etalonas: Kristina Ivanova

by robeauty

Kai kurios moterys gražėja su metais  ir Kristiną Ivanovą tikrai galėčiau priskirti prie jų 🙂

Nuo vaikystės pamenu YVĄ su rožiniais pūkeliais bei ekstravagantiškais rūbais, o šiandien Kristina – žavinga dama, spinduliuojanti pozityvu.

Vadovavimas grožio studijai, scena bei nuolatinis dėmesys įpareigoja visuomet atrodyti nepriekaištingai – apie tai, kaip Kristinai sekasi siekti šio tikslo, ji pasakoja ir robeauty.lt skaitytojoms.

Kokiais ritualais prasideda tavo rytas?

Mano ryto ritualas – juodos kavos puodelis su kakaviniais kviečių trapučiais. Rytas yra tas metas, kai norisi nors 30min. skirti sau, pabusti ir pasiruošti visai darbo dienai.

Tavo kasdienis makiažas – kiek tam skiri laiko, kokias priemones renkiesi?

Kadangi vadovauju savo nuosavai grožio studijai ir esu vizažistė, visada privalau nepriekaištingai atrodyti. Mano makiažo trukmė – 15min. Tai – skysta kreminė pudra MAC Prolongwear NW15, taip pat renkuosi birią Chanel pudrą. Skaistalai – Guerlain Terracotta 02 Blondes. Antakiams paryškinti renkuosi Melkior antakių paletę. Akių šešėliai – trijų spalvų, matiniai: Melkior Vintage Rose tepu ant judamojo voko dalies, prie antakio – spalva Natural Skin ir Vague Trace spalvą man patinka panaudoti akies gyliui išryškinti. Blakstienų tušas – Pupa Ultraflex, juodas. Kai norisi akių pravedimo, renkuoti skystą Melkior akių lainerį. Lūpoms dažniausiai renkuosi skystą blizgesį.

Darbas grožio salone – kokią įtaką tai turėjo tavo grožio sampratai, kaip spėji sekti visas tendencijas? O gal madų grožio sferoje nesivaikai?

Kai dirbi grožio sferoje, visada turi būti koja kojon su mada. Visada žinome naujausias ateinančio sezono tendencijas, taip pat klientai, ateinantys pokyčių, padiktuoja ir naujas madas, ir iškelia naujus iššūkius.

Kada ir kodėl tapai vegetare? Kaip tai pakeitė tavo gyvenimo būdą, sveikatą, išvaizdą?

Mėsos nevalgau jau ketverius metus, ir panašiai tiek metų nevartoju alkoholio. Mėsos mano organizmas niekada per daug ir nereikalavo ir pavalgius mėsos, jausdavau mieguistumą ir nedarbingumą, todėl pamėginau jos atsisakyti ir dabar tokių problemų neturiu. Mano mitybos racione yra labai daug daržovių, be kurių neįsivaizduoju savo patiekalų.

Kaip rūpiniesi savo veido oda? Kokias priemones naudoji, ar lankaisi pas specialistus?

Mano veido oda rūpinasi kosmetologas, o taip pat, pati prižiūriu savo veido odą ir namuose. Mano mėgstamiausia produktų linija yra “Sesderma”, naudoju nuostabų prausiklį veidui švariai nuprausti, taip pat pienelį, serumą ir kremus pagal sezoną.

Ką manai apie saulę bei įdegį? Esi iš tų, kurios saugo aristokratišką odos baltumą ar mėgsti pasilepinti įdegiu? O gal verčiau renkiesi savaiminio įdegio priemones?

Iš tiesų esu mano oda yra labia šviesi ir jos nedeginu prieš saulę. Saugau savo odą nuo tiesioginių saulės spindulių, atostogų metu naudoju kremus su didele apsauga nuo UV saulės spindulių. Jei reikia scenai ar renginiui, naudoju savaiminio įdegio kosmetiką, kuri greitai nusiplauna, yra paviršinė ir neprasiskverbia į gilesniu odos sluoksnius.

Tavo grožio paslaptis, triukai?

Mano grožio paslaptis yra gera nuotaika, miegas, subalansuota mityba ir meilė sau.