Grožio etalonas: Viktorija Siegel

by robeauty

Dar viena Grožio Etalono pašnekovė – Viktorija Siegel.

Kaip gerai, kad spėjau pakalbinti Viktoriją, kol ji buvo dar nėštukė! Šiandien, tikiu, jos dienotvarkė dar įtemptesnė 🙂 Galime pasveikinti Viktoriją kūdikio gimimu ir pasidomėti, kaip gi ji rūpinasi savo grožiu!

„Makiažui ryte skiriu iki 20 minučių” – teigia Viktorija. Ką ji spėja nuveikti per šias 20 minučių – skaitykite interviu!

Kokiais ritualais prasideda tavo rytas?

Mano rytas prasideda nuo stiklinės vandens su citrina – negaliu išlipti iš lovos neišgėrus vandens, to mane dar vaikystėje išmokė mama. Sekantis žingsnis – gaivus dušas, kuris mane išbudina iš saldaus miego, ypač kai tenka keltis anksti. O toliau – laikas skaniems pusryčiams! Kadangi labai mėgstu gaminti pati, kiekvieną rytą stengiuosi pagaminti tiek sau, tiek antrajai pusei kažko skanaus bei sotaus, kad pakaktų jėgų geram dienos startui!

Tavo kasdienis makiažas – kiek tam skiri laiko, kokias priemones renkiesi?

Kasdienis makiažas… Kartais jo prireikia, o kartais man pakanka tiesiog drėkinančio dieninio kremo. Stengiuosi tausoti ir saugoti savo veido odą. Būna daug dienų, kuomet laukia renginys, fotosesija ar svarbus susitikimas, tad neįmanoma be makiažo, todėl turėdama laisvesnę dieną stengiuosi makiažo vengti.

Kadangi esu baigusi kosmetologijos studijas, ne visada gražintis einu pas makiažo meistres – ekspres makiažą dienai galiu pasidaryti ir pati! Veidu tam naudoju MAC Hydrant drėkinančią bazę, Estee Lauder kreminę pudrą (2N1), MAC Studio Fix NC25 kompaktinę pudrą, Melkior Spring Shine highlighterį, MUFE Lift maskuoklį (Nr. 3), SLA skaistalus (Nr. 2) bei MAC Peaches skaistalus. Antakius ryškinu Amway antakių pieštuku, o lūpas – Bobbi Brown nude lūpų pieštuku bei (pagal nuotaiką ar poreikį) Dior Lip Maximizer blizgiu.

Esu toks žmogus, kuris nuolat vėluoja ir nesugeba susidraugauti su laikrodžiu, todėl makiažui ryte stengiuosi skirti iki 20 minučių.

Tavo puikus stilius, kur dažniausiai semiesi idėjų, įkvėpimo? Kokiose vietose dažniausiai apsipirkinėji?

Dar nuo paauglystės mano stiliaus ikona man buvo mama. Pasitaikius progai, visada įkišdavau nosį į jos spintą ir slapta pasiimdavau ką nors gražaus – aišku, po to gaudavau barti, bet tokios jau tos paauglės – išdykusios mergaitės būna (juokiasi). Dar ir dabar, pirkdama sau drabužius, rinkdamasi aprangą šventei, pokalbiui ar tiesiog laisvai dienai, siunčiu derinukų nuotraukas mamai ir paklausiu jos nuomonės – ką ji apie derinį mano ir ar jai tai atrodo gražu! Mano nuomone, niekas nepatars nuoširdžiau, nei mama.

Tam tikros apsipirkinėjimo vietos neturiu. Vien Vilniuje yra nemažai butikų, kuriuos esu pamėgusi ir dažnai ten apsilankau, bet šiaip perku ten, kur randu kažką gražaus, įdomaus. Mėgstu drabužius, su kuriais galėčiau išsiskirti iš minios, nebijau užsidėti kažką ryškesnio ar įdomesnio.

Kaip rūpiniesi savo veido oda? Kokias priemones naudoji, ar lankaisi pas specialistus?

Kadangi paauglystėje (gal 14-16 m.) turėjau labai problematišką veido odą, jau nuo tada esu įpratusi labai daug laiko ir dėmesio skirti pasirūpinimui ja. Reguliariai apsilankau ir pasinaudoju specialisto paslaugomis kosmetologo kabinete, kadangi tikrai ne visas procedūras įmanoma atlikti pačiai namie. Kiekvieną dieną naudoju Bioderma micelinį vandenį, naktinį drėkinamąjį kremą, pagal poreikį atlieku enziminį pilingą, pasidarau drėkinančias kaukes. Šiuo metu esu itin pamėgusi Casmara kaukes.

Manau, jog neužtenka rūpintis vien tik išore ir naudoti kremus. Dažniausiai, jei kažkas odoje pradeda nepatikti, kamuoja bėrimas ar sausėjimas, stengiuosi įžvelgti problemą giliau. Mano nuomone, viskas priklauso nuo poilsio kokybės, maisto, vandens, gyvenimo būdo. Todėl, pradžioje reguliuoju šiuos faktorius, o po to jau renkuosi kremus.

Kurios garsenybės tau yra grožio ikonos? Kodėl?

Negalėčiau įvardyti vienos ar dviejų garsenybių, kurios man būtų grožio ikonos. Žaviuosi moterimis, kurios, nepriklausomai nuo to, yra garsios ar ne, yra susitvarkusios, iš jų sklinda moteriškumas, žavumas, paprastumas. Nebūtina būti pasidažiusiai ar vilkėti dizainerių drabužius, svarbu, kad viskas atrodytų estetiška ir gražu akims.

Tavo grožio paslaptis, triukai.

Grožio paslaptis labai paprasta – nuoširdžiai visoms merginoms bei moterims noriu pasakyti, jog gražiausios mes esame tada, kai esame laimingos, mylinčios ir mylimos. Tad laimės ir meilės visiems! 🙂