Produktų apžvalgos

Melkior birios pudros bei makiažo fiksatoriaus apžvalga

Kodėl apžvelgiu šias dvi priemones kartu? Nes tiek biri pudra, tiek fiksatorius man asocijuojasi su tinkamai užfiksuotu, gerai atrodančiu bei ilgai išliekančiu makiažu. Biri pudra užfiksuoja skystų priemonių sluoksnį, o makiažo fiksatorius pašalina tą „pudruotumo“ jausmą nuo veido – užburtas ratas, tiesa? 😀

Pudros aprašymas:

MELKIOR LOOSE POWDER tai ypač švelnus prisilietimas. Labai ploni perlai sudaro vienodumo efektą ir diskretų, švelnų fokusavimą.

Pudrinuku ar pudros šepetėliu vienodai paskirstykite ant veido ir kaklo. Tinkamas naudoti ant įprasto makiažo siekiant didesnio lygumo. Tepdami šepetėliu, pirmiausia įberkite maža kiekį pudros į apvalų dangtelį.

Kaina: 12,90 €

Kur įsigyti: www.melkior.lt

Dar neseniai biri pudra man atrodė terlionė, laiko gaišimas ir jokio patogumo – visuomet naudojau kompaktines. Priprasti prie birių reikėjo tikrai ne mėnesio ir ne dviejų 😀

Indelyje esantis aplikatorius (pudrinukas) man visiškai nereikalingas (ok, reikalingas „prilaikyti“ pudrą savo vietoje indelyje, tik tiek) 🙂 Kad ir kiek bandžiau juo aplikuoti pudrą, man viskas taip ir pasidengdavo taškeliais, todėl aplikacijai naudoju purų šepetėlį.

Kaip liepia aprašymas, pirma į dangtelį įberiu šiek tiek pudros ir tik tuomet ja dengiu veidą. Kas man labai patiko, kad indelis „dozuoja“ priemonę labai saikingai, niekuomet neišbers kalno pudros, kurią paskui tektų išmesti ar terliotis bandant supilti atgal.

Ant veido pudra atrodo labai gražiai – užfiksuoja prieš tai dengtas priemones, tačiau veidas neatrodo miltuotas, efektas nėra pilnai matinis – toks, sakyčiau, satininis. Man jis labai patinka, gal riebiaodėms pasirodytų ir kitaip?

Fotografuojant su blykste, pudra neturi balto atspindžio, kaip pasitaiko su kitomis biriomis pudromis. Prieš tai teptas priemones užfiksuoja puikiai, atrodo gražiai, tačiau, reikėtų paminėti, jog dienos eigoje visgi norisi papildomo pasipudravimo, tačiau lendantis blizgesys labai priklauso nuo odos tipo bei prieš pudrą naudotų skystų priemonių.

Mano bandyta spalva „Natural“ taip bat buvo labai taiklus šūvis, man puikiai tiko 🙂

Patekti į kasdien naudojamų priemonių sąrašą – ček 😉


Fiksatoriaus aprašymas:

MELKIOR MAKE-UP SETTING MIST leidžia užfiksuoti bet kokį makiažą ir sukurti ilgai išliekančius efektus. Su šiuo fiksatoriumi priemonės išlieka, bet kokiomis sąlygomis.

Priemonė puikiai tinkama naudoti keliais būdais – prieš makiažą veido drėkinimui ir odos tonuso atstatymui, po makiažo makiažo užtvirtinimui ir ryškesnio efekto kūrimui bei individualioms priemonėms (pvz. naudojant priemonę su sausais šešėliais galima išgauti šlapių šešėlių efektą, daug ryškesnį ir intensyvesnį, nei gauname aplikuojant juos sausus) . Sudėtyje yra Aloe Vera ekstrakto.

Kaina: 10,90 €

Kur įsigyti: www.melkior.lt

Fiksatorius – taip pat vienas iš tokių produktų, kurių kažkada tikrai nenaudojau kasdienai, nes – nu, kam? 😀 Šiandien fiksatorių banga apskriejo jau turbūt visas makiažo mėgėjas, jais mes purškiame veidą prieš, po makiažo, drėkiname šėšėlius, lainerius, ir visaip kitaip žaidžiamės 😀

Melkior fiksatorius man pasirodė bekvapis – gaaal šioks toks lengvas kvapas ir yra, bet tikrai ne erzinantis ar itin stiprus. Priemonė puikiai fiksuoja makiažą, suteikdama „dewy“ užbaigimą, man labai priminė MAC Fix+ 🙂 Tačiau aplikatorius man pasirodė visiškai nepatogus – purškia mažą dulksnos kiekį, koncentruotai į vieną tašką, trumpu atstumu. Naudoti labai nepatogu, daug priemonės išsišvaisto tiesiog bandant „pagauti“ ją veidu, buteliuką reikia laikyti labai arti veido, o dulksna apima labai mažą plotą, todėl purškalioti tenka kelis kartus į visas puses 🙂 Manau, jog šią problemą išspręsiu perlpylusi priemonę į kitą buteliuką su purškalo aplikatoriumi 🙂

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.