Produktų apžvalgos

ORALGEN NuPearl dantų balinimo rinkinio apžvalga

Balti dantys – lyg lieknas kūnas – jų nori visi ir vardan gražios šypsenos moterys ryžtasi įvairiausioms procedūroms bei bando šimtus priemonių, negalvodamos apie pasekmes 🙂 Kai pamačiau ORALGEN dantų balinimo rinkinį, pirma į galvą šovusi mintis, be abejo, buvo „dantų jautrumas“… Dažniausiai balinamosios priemonės arba neveikia, arba sukelia dantų jautrumą. ORALGEN žada, jog jautrumas bus minimalus arba jo visiškai nebus – ar pažadas buvo ištęsėtas?

Aprašymas:

Kas tai? Dantų balinimo rinkinys: Balinamasis dantų pieštukas. Balinamas gelis. Balinamoji LED lempa. Balinamasis pieštukas. Kapa. Atspalvių paletė.

Kam skirta? Dantims balinti, kasdieniam naudojimui.

Koks poveikis? Nepažeidžia emalio ir mažiau jautrina dantis. Blukina paviršines ir gilias įvairiaspalves dėmes, atsiradusias dėl ilgalaikio kavos ar vyno vartojimo, rūkymo ir kitokių veiksnių.

Naudojimas: 1. Užtepti: Ant viršutinės ir apatinės kapos arkų vidinio paviršiaus išspausti po 0,5 ml gelio (maždaug viena plona linija). Aplikatoriaus galiuku tolygiai paskleisti gelį kapos priekinėje dalyje, kuri liesis su matoma dantų puse.
2. Suaktyvinti: Įjungti LED balinamąją lempą NuBright™, uždėti kapą ir laikyti 25 minutes. Po to burną ir kapą praskalauti šiltu vandeniu. Naudoti kartą per dieną, kol bus pasiektas norimas dantų atspalvis, iš viso iki 10 dienų.
Pieštukas: Sukti pieštuką, kol šepetėlio galiuke pasimatys gelis. Ploną gelio sluoksnį užtepti ant matomų dantų paviršių. Šypsotis 30 sekundžių, o po 25 minučių nuskalauti. Galima naudoti kasdien pagal poreikį.

Kaina: 59.95 €

Kur įsigyti: www.klipshop.lt

Balinamasis gelis – įdomiam įpakavime 😀 Ne kokioje tūbelėje ar indelyje, o švirkšte 😀 😀 Atrodo gąsdinančiai, bet nesakykit – kietai 😀 Aplikacija iš švirkšto labai patogi, preciziška, leidžia išspausti nedidelį gelio kiekį.

Taigi, spaudžiame po juostelę gelio ant abiejų kapos pusių ir dedame į burną. Nors instrukcija liepia „išsklaidyti“ gelį ant kapos, aš per daug nesivarginau – užtepiau gelį tiesiog juostele ir tuomet pačią kapą „pamakalavau“ burnoje 😀 Visi dantys pasidengė geliu.

Įdėjus bei įjungus LED lempą, jaučiausi lyg mano dvimetis sūnus su čiulptuku 😀 Iš burnos kyšojo mėlynas daikčiukas, tik maniškis dar ir švietė 🙂 Veikimo laikas – 25 minutės – man pasirodė be proto ilgas. Kapą laikyti burnoje man buvo nepatogu, nežinojau, kur dėti liežuvį, ką daryti su besikaupiančiomis seilėmis 😀 Paskutinės minutės man atrodė iš vis kančia, žandikaulis labai pavargo 🙂 Bet ko gi nepadarysi vardan baltų dantų 😀

Džiugu, kad po aplikacijos burną bei kapą pakanka praskalauti šiltu vandeniu, gelis nelipnus, nesivelia burnoje, lengvai išsiplauna.

Pieštuko aplikatorius – kaip YSL Touche Eclat maskuoklio 🙂 Kuom jis skiriasi nuo gelio, aš nelabai supratau, bet naudoju jį baltumo „palaikymui“.

Pakuotėje esanti atspalvių paletė padeda sekti progresą. Tai – turbūt pirmoji tokio tipo paletė, kurioje iš tiesų radau savo atspalvį (prieš balinant jis buvo maždaug tarp B1 ir B2), nes įprastai visos būdavo sudarytos iš gelsvų, geltonų ir labai geltonų dantų atspalvių 😀

Rinkinį naudojau 5 kartus – iki dešimties mane sustabdė išlindęs šioks toks jautrumas, o ir poreikio nemačiau – dantys pašviesėjo atspalviu – dviem ir man to pilnai pakako. Nors instrukcija teigia, jog gelis saugus naudoti kasdien, aš naudojau dvi dienas iš eilės, o po to – kas antrą dieną. Manau, jog naudojimo intervalą pasirinkti reikėtų pagal dantų jautrumą bei norimą pasiekti efektą.

Nors per 5 kartus turėjau išnaudoti vieną švirkštą, man šiek tiek gelio jame dar liko, todėl galiu teigti, jog procedūras atlikinėjau ganėtinai taupiai 😀 Aplikacijas kartosiu, kai matysiu poreikį.

Apibendrinant – ORALGEN ištęsėjo pažadą dėl minimalaus jautrumo 🙂 Šioks toks dantų jautrumas man jausdavosi kitą dieną po aplikacijos. Esu susidūrusi su tikru JAUTRUMU po balinimo juostelių, ir galiu drąsiai teigti, jog ORALGEN jas nurungė visokeriopai 🙂

Rekomenduoju jums, o saviškiu pasidalinsiu dar ir su vyru 😉 (Nebūsiu gi šeimoj viena baltadantė)…

 

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.