Kita

Eucerin DermatoCLEAN valomojo pienelio bei micelinio vandens apžvalga

Tęsiu pažadą daugiau rašyti apie odos priežiūros priemones 🙂 Šiandien apžvelgsiu Eucerin DermatoCLEAN valomąjį pienelį bei 3 in 1 valiklį – micelinį vandenį.

Valomojo pienelio aprašymas:

Valomasis pienelis sausai, taip pat jautriai veido odai.

Pirmasis efektyvios veido odos priežiūros žingsnis – kruopštus jos valymas. Moksliniais tyrimais patvirtinta, kad gerai nuvalyta ir sudrėkinta oda lengviau kvėpuoja ir geriau įsisavina deguonį.

„Eucerin® DermatoClean“ valomasis pienelis puikiai pašalina makiažą ir ypač veiksmingai maitina odą. Sudėtyje esantis naujoviškas gamtinės kilmės veikliųjų medžiagų derinys nuvalo odą jos nepažeisdamas ir padeda išlaikyti natūralią odos drėgmės pusiausvyrą.

Kaina: 9,99 €

Kur įsigyti: www.eurovaistine.lt

Pienelis – ganėtinai skystos konsistencijos, toks slidus 🙂 Lengvai slidinėja veidu, kartu surinkdamas ir makiažą 🙂 Nors pienelį galima naudoti dedant ant vatos diskelio ir tuomet valant veidą, aš mėgstu išspausti priemonės ant rankos ir pirštų galiukais įtrinti į odą. Tuomet švariu vatos diskeliu belieka surinkti visus nešvarumus.

Lengvas priemonės kvapas valant veidą visgi jautėsi, nors jis ir nebuvo stiprus ar erzinantis. Net nežinočiau, kaip apibūdinti, toks labai jau „dermatologinės priemonės“ 🙂 Tikrai jau ne gėlių ar saldainių 😀

Po valymo oda visiškai neparaudo, kaip būna po kai kurių priemonių, todėl pienelis iš tikrųjų tinka ir jautriai odai.

Lengvą lipnumą ant veido priemonė paliko, bet man tai nesukėlė bėdų, nes pienelis – tikrai ne paskutinis žingsnis odos valyme.

Micelinio vandens aprašymas:

Veido valiklis, akių makiažo valiklis ir tonikas vienoje priemonėje. Visų tipų, taip pat jautriai odai.

Pirmasis efektyvios veido odos priežiūros žingsnis – kruopštus jos valymas. Moksliniais tyrimais patvirtinta, kad gerai nuvalyta ir sudrėkinta oda lengviau kvėpuoja ir geriau įsisavina deguonį.

„Eucerin® DermatoClean 3in1“ micelinis skystis drėkiną odą, kruopščiai ją nuvalo, pašalina makiažą ir nešvarumus. Tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius. Sudėtyje esantis naujoviškas gamtinės kilmės veikliųjų medžiagų derinys nuvalo odą jos nepažeisdamas ir padeda išlaikyti natūralią odos drėgmės pusiausvyrą.

Kaina: 10,19 €

Kur įsigyti: www.eurovaistine.lt

Iš karto pliusas už gerą įpakavimą. Žinot tą jausmą, kai apverti micelinio vandens buteliuką, šis pradeda visur tekėti ir produktas papuola ne tik ant vatos diskelio, bet ir ant rankų/kriauklės? Tai čia taip nėra 😀 Apverstas buteliukas silpna srovele skleidžia produktą, o norint stipresnės srovės pakanka lengvai spustelti minkšto plastiko buteliuką.

Nepasakyčiau, kad priemonė visiškai bekvapė – aš jaučiau tokį laaabai lengvą kvapą.

Konsistencija – kaip ir visų micelinių vandenukų – atrodo kaip vanduo, bet valo kaip geras valiklis 🙂 Puikiai susidorojo tiek su veido, tiek su akių makiažu. Vandeniui atsparaus makiažo nuvalyti visiškai nepavyko, tačiau būtent dėl to priemonė ir išlieka švelni, neerzinanti odos. Net papuolus į akis, jų neerzino.

Kaina gal ir nėra pati žemiausia, bet per akcijas galima „užgaudyti“ gerų pasiūlymų, o tuo labiau, kai priemonė atstoja ir veido bei akių makiažo valiklį, ir toniką 🙂

Vienas komentaras

  • pilingas

    Esu naudojasi Eucerin prausiklį su granulėmis. Tikrai buvo geras, granulės suteikdavo šveitimo jausmą. Daugiau produktų neesu bandžiusi.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.