Kita

Mano plaukų priežiūros rutina: tiesūs plaukai su Davines LOVE

Ne kartą merginos manęs klausė, ką naudoju plaukams – kuo tiesiniu, kuo džiovinu, kuo plaunu, kuo drėkinu… Šiandien pasidalinsiu dabartine savo plaukų priežiūros rutina, kurioje papasakosiu apie priemones, kurias šiuo metu naudoju plaukams plauti, šukuoti bei džiovinti, tad kviečiu skaityti.

my-haircare-routine

Visų pirma, norėčiau pabrėžti, jog tai yra DABARTINĖ mano plaukų priežiūros rutina. Pastaroji gali kisti dėl naujai įsigytų priemonių, užbaigti bandomų priemonių, laiko stokos ar kitų faktorių.

Plovimas. Dažniausiai galvą plaunu 2-3 kartus per savaitę. Dienomis, kai žinau, jog niekur nevyksiu, galvos neplaunu, nors tai ir būtų trečia ar ketvirta diena po plovimo – nėra geresnio drėkiklio plaukams už natūraliai išskiriamus riebalus, kurių šaknims tikrai kartais reikia 😉

Kai žinau, jog po plovimo nebūsiu palaidais plaukais (pvz. plaunant galvą vakarop, po sporto), pernelyg daug dėmesio šampūnui neskiriu, tačiau visuomet naudoju gerai drėkinančias kaukes, kondicionierius. Mėgstu leisti plaukams išdžiūti natūraliai.

Tuomet, kai žinau, jog po plovimo džiovinsiu ar kitaip formuosiu plaukus, renkuosi Kerastase arba Davines produkciją. Kadangi dažniausiai noriu tiesių palaidų plaukų, šiuo metu naudoju tiesinamąjį šampūną bei kondicionierių Davines Love, kurie ne tik super-duper-maloniai kvepia, bet ir glotnina, švelnina plaukus jų neapsunkindami ir neprilipindami prie galvos. Užtepus kondicionierių ar kaukę, plaukus visuomet prašukuoju pirštais.

Džiovinimas. Kaip minėjau, mėgstu leisti plaukams išdžiūti natūraliai, tačiau tokią prabangą galiu sau leisti arba tuomet, kai niekur neinu (nes plaukai džiūsta ne trumpiau kaip valandą), arba kai po to tenkins išsitaršęs šioks toks kuodas 🙂 Prieš džiovinimą džiovintuvu visuomet tepu Kerastase Resistance Ciment Thermique kremą bei Kerastase arba Orofluido aliejų, po kurių plaukus prašukuoju Tangle Teezer šukomis. Džiovinimui naudoju John Frieda džiovintuvą bei Moroccanoil plokščią šepetį.

Tiesinimas. Dažniausiai su lyg džiovinimu ir baigiasi mano plaukų formavimas, kadangi naudojant tiesinamąjį šampūną bei kondicionierių, plaukai ir taip glotnūs, tiesūs, o išdžiovinus fenu bei plokščiu šepečiu, tiesintuvo nebeprireikia. Tiesintuvą naudoju itin retai, kuomet plaukai nepaklusnūs arba norisi laaabai jau tiesut tiesutėlių 😀 Per daug „sulaižyti“ man negražu, plaukai praranda apimtį, priglunda. Tais atvejais, kai nusprendžiu tiesinti plaukus tiesintuvu, naudoju kažkada įsigytą Babyliss tiesintuvą, tačiau planuoju įsigyti GHD, vienintelis dalykas, kuris stabdo, ir yra būtent tai, jog nedažnai man jo prireikia… 🙂

Sausas šampūnas. Tai – vienas geriausių grožio industrijos išradimų, gelbėjantis, kai nėra laiko ar noro plauti galvą. Įprastai, palaidais plaukais būnu tik pirmą dieną, antrą dieną jau rišu ir dažniausiai sauso šampūno neprireikia (nebent plovimui naudojau stipriai drėkinančias priemones), bet jei jau ir trečią dieną nėra galimybės išsiplauti galvą, o bėgti kažkur reikia, sausas šampūnas yra mano gelbėtojas. Šiuo metu mane iš bėdos gelbėja Davines Hair Refresher sausas šampūnas, kuris labai gaiviai kvepia, puikiai sugeria riebalus bei nepalieka jokių baltų žymių šaknyse.

Kaip viskas atrodo ne teksto pavidale – žiūrėkite video 🙂 Mano naudojamas priemones galite įsigyti parduotuvėje www.klipshop.lt 🙂

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.