Produktų apžvalgos

Matrix Style Link Mineral Play Back sausas šampūnas

Mano nuomone, sausas šampūnas yra vienas iš labiausiai vykusių kosmetikos išradimų. Jis gelbėja, kai nėra laiko, galimybių, ar net noro plauti galvą. Ši priemonė – nepakeičiama karštu oru, kai plaukai jau vakare prilipę prie galvos odos. Rinkoje siūlomi vis naujesni variantai, šiandien pristatau Matrix Mineral Play Back linijos sausąjį šampūną.

matrix-style-link-mineral-play-back

Aprašymas:

Matrix Style Link Mineral Play Back sausas šampūnas atgaivina plaukus, sugeria riebalų perteklių bei šalina nešvarumus.

Matrix Style Link Mineral Play Back sausas šampūnas – puiki priemonė, kuri be vandens pagalbos padės jums atgaivinti ir išplauti plaukus. Šampūnas sugeria riebalų perteklių, pašalina nemalonų kvapą ir puikiai išvalo plaukus. Suteikite plaukams antrą kvėpavimą su Matrix Style Link Mineral Play Back sausu šampūnu!

Naudojimas. Prieš naudodami suplakite ir purkškite Matrix Style Link Mineral Play Back sausą šampūną prie plaukų šaknų 10-12 cm atstumu. Pirštais pamasažuokite plaukus ir palikite kelioms minutėms. Iššukuokite plaukus. Jūsų plaukai taps švarūs ir maloniai kvepiantys!

Kur įsigyti: www.topbeauty.lt

Kaina: 10,30 €

Ne paslaptis, jog sausų šampūnų rinkoje dominuoja Batiste. Mano favoritas taip pat buvo (yra?) Batiste, kadangi jo pagalba išgaunamas tikrai puikus efektas, tačiau niekaip neatradau tinkamo kvapo, o stiprus ir ilgai išliekantis dirbtinis kvapas varė iš proto.

Matrix šampūnas iš kart sužavėjo gaiviu kvapu, kuris plaukuose ilgai neišlieka. Po kelių skirtingų firmų sausųjų šampūnų testavimo skeptiškai žiūrėjau į dar vienos firmos produktą, tačiau Matrix Mineral Play Back paliko teigiamą ispūdį. Šampūnas susitvarkė ne tik su „antros dienos plaukais“, bet ir puikiai atliko savo darbą su net 3 dienas neplautais plaukais! Plaukai purūs, riebalus sugėrė puikiai, kvapas labai malonus (naudodama Batiste, nekvėpuodama purkšdavau šampūną vonioje, po to bėgdavau iš patalpos gaudyti šviežio oro 😀 😀 😀 skirtumas akivaizdus), jokios baltos dulksnos nepalieka.

Matrix plaukų priežiūros priemonės man visuomet patiko, o išbandžiusi šį sausą šampūną dedu Matrix’ui dar didesnį pliusą 🙂 Džiaugiuosi atradusi naują favoritą ir nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti!

 

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.