Produktų apžvalgos

Loreal Elvital Extraordinary Clay apžvalga

Šiek tiek aprimus šios Loreal linijos „bangai“ socialinėse medijose, savo įspūdžiais dalinuosi ir aš 🙂 Vienoms šios priemonės labai patiko, kitoms – tik kaukė ar šampūnas, kai kurių visiškai nesužavėjo… Loreal žada švarius plaukus tris dienas, tačiau kaip yra iš tiesų?

Aprašymas:

ATRASKITE NAUJĄ VALOMĄJĮ PLAUKŲ PRIEŽIŪROS RITUALĄ, KAD PLAUKAI BŪTŲ GAIVŪS IR LENGVI 3 DIENAS

Jau tūkstančius metų molis yra gerai žinomas savo valančiomis ir gražinančiomis savybėmis.

L’Oréal Paris ELVITAL sukūrė naują plaukų priežiūros priemonių liniją normaliems, linkusiems greitai riebaluotis plaukams. Šiose priemonėse sujungti vertingi 3 rūšių moliai giliai valo ir gaivina plaukus.

Valomasis molis, sugeriamasis molis ir balansuojamasis molis, kurie yra produktų sudėtyje, sukuria tikrą normalių, linkusių greitai riebaluotis plaukų valomąjį ritualą. ELVITAL Extraordinary Clay priemonės giliai valo plaukus ir suteikia jiems gaivumo ir lengvumo pojūtį 3 dienas.

Kaina: kaukė ~7 €, šampūnai bei balzamas – po ~4 €

Kur įsigyti: visur 😀 net ir mamoje Maximoje

Taigi, pradedame nuo kaukės, kurią dar PRIEŠ PLOVIMĄ reikia tepti ANT ŠAKNŲ. Skamba kaip „atvirkštinė kaukė“, tiesa? 😀 Kaukės konsistencija man pasirodė keistoka, indelyje ji drebėjo kaip želė 😀 Tačiau patrynus tarp pirštų tapo kreminė. Aplikacija tikrai nebuvo pats lengviausias dalykas pasaulyje – sunku pasiekti visų plaukų šaknis, skirstyti plaukus bei priemonę, ypač, kai plaukai sausi. Reikia nemažai laiko, norint pasiekti ne tik išorinių sruogų šaknis 🙂 O ir produkto mano plaukams „susivalgė“ ganėtinai nemažai. Kaukę laikome 5 minutes.

Šampūnas. Kaip ir kiti Elvital produktai, kvepia gaiviai, bet man kvapas toks labai jau „parduotuvinių“ šampūnų (ok, ok, išlepau su tais saloniniais 😀 ), bet nėra nemalonus, viskas ok 😉 Išplovus galvą šiuo šampūnu, jausmas tikrai nebuvo itin malonus – plaukai sausi, net girgžda (nežinau, nuo švaros ar nuo sausumo 😀 ).

Situaciją gelbėjo kondicionierius, kuris puikiai suglotnino šampūno „iššiurkštintus“ plaukus, jie lengvai šukavosi, tapo sudrėkinti. Kondicionierius man labai patiko – greitai ir gerai atliko savo darbą ir neapsunkino plaukų.

Sausas šampūnas taip pat turi tą stiprų gaivos kvapą, kuris ganėtinai ilgai jaučiasi plaukuose net po naudojimo… Bet dėl puikaus poveikio – atleidžiama 🙂 Sausas šampūnas man labai patiko. Puikiai gelbėjo dienomis, kai neturėjau laiko ar noro plauti plaukus. Absorbuoja visus riebalus, suteikia purumo, nooors palieka šiokį tokį pojūtį, jog „kažko čia būta“, bet po sauso šampūno aš visuomet susirišu plaukus, tad man tai pasirodė ne bėda. Šis produktas – absoliučiai lyderis iš šiandien aprašytų 😉

Taigi, kaip ir minėjau, man labiausiai patiko sausas šampūnas, su mielu noru pirksiu ir ateityje. Kalbant apie kitų produktų trio, šampūnas man pasirodė ganėtinai sausinantis, tačiau jei tai padeda išgauti tą švarių plaukų efektą kelioms dienoms – gal taip turi būti.

Priemonės, naudojamos kartu, iš tikrųjų padėjo neplauti galvos kelias dienas. Nors palaidais jau antrą dieną neičiau, surišti plaukai atrodė tikrai normaliai visas 3 dienas. Tiesa, nerekomenduočiau šių priemonių naudoti itin dažnai, kadangi tuomet tikrai neišvengsite plaukų sausumo. Pasilikite jas „ekstra atvejui“ ir viskas bus čiki 😉

Plačiau: www.loreal-paris.lt

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.